in

Android’e Super Mario Run Oyunu Geldi!

Soolence.com

NintendoiOS platformunu kasıp kavuran oyunu Super Mario Run‘ı 24 Mart tarihinde Android platformu için de yayınlayacağını geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. Nintendo, Android oyuncularına bir sürpriz yaptı ve Android için Super Mario Run oyununu 1 gün önce yayınladı.

Android için Super Mario Run, kısmen ücretsiz!

Android Google Play Store’da ücretsiz indirime sunulan Super Mario Run oyununda, uygulama içi satın alma seçenekleri mevcut. Sonsuz koşu türündeki Super Mario Run’ı indirdiğinizde; 1. Dünya’da 1 ile 4. bölümleri ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. Diğer dünyalara geçiş yapıp oynamaya devam etmek için ise belirli bir ücret ödemeniz gerekiyor.

Soolence.com

iOS için güncellenerek sürüm 2.0’a yükselen Super Mario Run, Android’e direkt yeni sürümü ile giriş yaptı. Ek olarak belirtmek gerekirse yeni Super Mario Run 2.0 sürümü ile oyuna yeni karakterler ekleniyor. Mario’nun sevilen karakteri Yoshi güncelleme ile Toad Rally bölümüne dahil ediliyor.

Super Mario Run 2.0 güncellemesi ile birlikte oynanışta da bir takım düzenlemeler yapılıyor. Aşağıdaki linke tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

➤ Android için Super Mario Run indir

Written by Ekrem Süyüncü

Soolence.com Blog sahiplerine yönelik bilgi verme, tavsiyede bulunma ve rehberlik etme amacı taşıyan ekipsel bir girişimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soolence.com

Google’dan Galaxy S8 ve LG G6 İçin Geliştiricilere Çağrı!

Soolence.com

Flappy Bird’ün Yapımcısından Yeni Mobil Oyun: Ninja Spinki Challenges!