in

Atari Oyun Konsolu Geliyor!

Soolence.com

Atari oyun konsolu ile ilgili ilk resmi açıklama geldi. Buna göre Atari, yeni bir oyun konsolu ile oyuncuların karşısına çıkacak! Detaylar haberimizde!

Bir dönemlerin efsane isimlerinden olan Atari, resmi olarak doğrulanan bilgilere göre yeni bir oyun konsolu geliştiriyor. Her ne kadar şu an için yeni Atari oyun konsolu ile ilgili detaylar ortaya çıkmış olsa da resmi ağızdan doğrulanan bilgiler, oyun dünyasına önemli bir ismin geri dönüşünü ortaya çıkarmış oldu.

Atari, yeni oyun konsolu ile piyasada yer alacak!

Bir süredir dedikodulara konu olan Atari’nin yeni oyun konsolu ile ilgili detaylar, en sonunda Atari CEO’su Fred Chesnais tarafından doğrulanmış oldu. Yeni bir oyun konsolu üzerinde çalışmalarını sürdürdüklerini dile getiren CEO Chesnais, ne yazık ki yeni konsol ile ilgili detayları vermekten kaçındı.

Bununla beraber Atari’nin konsolu ile ilgili resmi olmayan kısa bir teaser video da yayınlandı. Ataribox olarak dile getirilen bu videoda, Atari’nin ahşap detaylı konsol tasarımını devam ettirileceği ve Atari 2600 tasarımını temel alacağı dikkat çekiyor. Konsolun üst yüzeyinin ahşap kaplama ve aydınlatılmış Atari logosu taşıyacağı da yayınlanan videoda öne çıkan diğer detaylardan oluyor.

Yeni Atari oyun konsolu, PC temelli olacak!

Her ne kadar CEO Fred Chesnais, Atari’nin nasıl bir oyun konsolu olacağı ile ilgili gelen sorulara cevap vermekten kaçınan, yeni oyun konsolunun PC temelli bir sisteme sahip olacağını ifade etti.

Written by Ekrem Süyüncü

Soolence.com Blog sahiplerine yönelik bilgi verme, tavsiyede bulunma ve rehberlik etme amacı taşıyan ekipsel bir girişimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soolence.com

LA Noire Switch, PS4, Xbox One ve VR İçin Geliyor!

Soolence.com

PS4 ve PS4 Pro Arasındaki Fark!