Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in

Grim Fandango Remastered Ücretsiz Oldu!

Soolence.com

Grim Fandango Remastered kısa süreliğine ücretsiz! İşte ücretsiz Grim Fandango Remastered indirme yolu ile ilgili detaylar!

Grim Fandango Remastered oyunu GOG üzerinden kısa bir süre için ücretsiz olarak dağıtılmaya başladı. Bilgisiz Dahi olarak hazırladığımız bu rehber ile siz de Grim Fandango Remastered oyununu ücretsiz olarak indirebilir, GOG’un bu fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Ücretsiz Grim Fandango Remastered nasıl indirilir?

Grim Fandango Remastered oyunu, belirtildiği gibi kısa bir süreliğine ücretsiz olarak dağıtılmaya başladı. Bunun için https://www.gog.com bağlantısına tıklayarak sürece başlamanız gerekmektedir.

Daha sonrasında eğer üye iseniz üye girişi, eğer üye değilseniz kolay bir şekilde üye olabilirsiniz. Yeni üye olarak kişiler için güçlü bir parola tercih etme zorunluluğu olduğunu da belirtelim.

Daha sonrasında anasayfa üzerinde yer alan Grim Fandango Remastered oyununun sol bölümünde “Get for Free” butonuna basılması gerekiyor. Bu işlemden sonra ücretsiz olarak sunulan oyun, GOG hesabınıza ekleniyor ve oyunun alındığına ilişkin bir bilgilendirme maili gönderiliyor. Hesap bölümündeki “Games” içerisinde yeni oyunun eklenmesi ile beraber, ücretsiz oyun indirilebiliyor.

Görülebileceği gibi ücretsiz bir şekilde söz konusu oyunu edinmek oldukça kolay. Son olarak tekrar hatırlatmak gerekirse bu kampanya, sadece 24 saatlik bir zamanda sona erecek. Bu yüzden oyunu ücretsiz olarak edinmek isteyen kullanıcıların ellerini çabuk tutmasında fayda var.

Bu ve buna benzer oyunlar ile ilgili gelişmeleri, oyun haberleri bölümünden aktarmayı sürdüreceğiz.

Written by Ekrem Süyüncü

Soolence.com Blog sahiplerine yönelik bilgi verme, tavsiyede bulunma ve rehberlik etme amacı taşıyan ekipsel bir girişimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soolence.com

GTA 5 Sistem Gereksinimleri (GTA 5 Kaldıran Donanım Detayları)

Soolence.com

Türkiye’de İlk Defa Oyun Karakterini Çalan Kişi Hapis Cezasına Çarptırıldı!

Back to Top