Soolence.com sitesinden kullanıcı olarak hizmet almak için aşağıda belirtilen kullanım şartlarını okumanız gerekmektedir. Soolence.com’u kullanan her ziyaretçi bu kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.

  1. Soolence.com  tüm içeriklerini tanıtım, tavsiye, bilgilendirme ve eldeki yazılı ya da sözlü bilginin kontrolü amacıyla kamuya sunma amacı taşımaktadır. Fakat Soolence.com , yayınladığı içeriğin kesin doğru olduğunu garanti ve taahhüt etmemekte ve bu içeriklerin tanıtım, tavsiye, bilgilendirme ve bilginin kontrolü amaçlı olduğunu beyan etmektedir.
  2. Soolence.com , sunmuş olduğu hizmetlerin ve servislerin daha efektif kullanılabilmesi amacıyla bir çok 3. Parti kurum ve kuruluşlarla çeşitli şekillerde işbirliği yapabilir. Bu işbirliği; reklam, sponsorluk, izinli pazarlama ve yasal diğer ticari yöntemlerle olabilir. Bu yöntemlerin site içeriğine yansıtılmasından ötürü kullanıcı şikayette bulunamaz.
  3. Soolence.com , e-posta ile pazarlama faaliyetlerinde, kanunların öngördüğü şekilde izinli iletişimde bulunacağını, kullanıcının / abonenin isteği dışında iletişim ve pazarlama faaliyeti yapmayacağını, kullanıcının sistemden ücretsiz ve kolayca çıkabilmesini sağlayacak araçlar sunmayı beyan ve taahhüt eder.
  4. Soolence.com , sunduğu servislerin kesintisiz ve hatasız çalışması için elinde geleni yapacaktır. Ancak internet erişim hizmeti veren servis sağlayıcıların sistemlerinde meydana gelebilecek teknik arızalar, anlaşmalı olduğu 3. Partilerin sistemlerinde meydana gelecek aksaklıklar, sistem bakımları ve mücbir nedenler gibi vakalarda Soolence.com  servisleri de bağlantılı olarak etkilenebilir. Bu gibi durumlarda Soolence.com  servislerin etkin olarak işlemesi için gerekli tedbirleri alacaktır, fakat doğrudan müdahale yetkisi olmayan bağlantılı servis arızaları ve hataları için sorumluluk kabul etmemektedir.
  5. Soolence.com  sitesine  abone olurken verilen bilgilerin doğruluğundan ve gizliliğinden, ayrıca şifre ve kullanıcı adının korunmasından, başka kimselerle paylaşılmamasından kullanıcının kendisi sorumludur. Bu bilgilerin yetkisiz kişiler tarafından ele geçirilmesi ve Soolence.com  servislerinin kullanılması halinde Soolence.com  sorumluluk kabul etmemektedir.
  6. Soolence.com , işbu şartların yürürlükte olduğu tarih itibariyle, tüm içeriklerini ve servislerini ücretsiz olarak sunacağını taahhüt eder.
  7. Soolence.com ,  dileği takdirde sunmuş olduğu hizmetler üzerinde  en iyi hizmeti verme amacı ile her zaman tek taraflı olarak değişiklik yapabilir.
  8. Soolence.com , değişen yasalar ve koşullara göre kullanıcı sözleşmesini her zaman tek taraflı olarak değiştirebilir, yürürlükten kaldırabilir veya yeni bir sürümünü yayınlayabilir.
  9. Soolence.com  içeriklerinde telif hakkı ihlali olduğu düşünülen içerik veya içeriklerin bildirimi için info@Soolence.com  adresi kullanılabilir. Bildirim incelenip en geç 3 iş günü içerisinde ilgili içerik, hak ihlalini ortadan kaldıracak şekilde Soolence.com  tarafından düzenlenir ya da tamamen kaldırılır.
  10. Tarafınıza sunulan kullanım kuralları, kullanıcının siteye girmesi, içeriklerden ve servislerden yararlanmaya başlaması ile her iki taraf arasında kabul edilmiş sayılır. Kullanım şartları kabul edilmediği takdirde, kullanıcının siteyi ve servisleri kullanmaması yeterlidir.

Yürürlülük Tarihi: 01.06.2016