in

Metal Gear Rising sistem gereksinimleri

Soolence.com

Metal Gear Rising sistem gereksinimleri

Metal Gear Rising Sistem Gereksinimleri açıklandı. Metal Gear Rising oyunu bilindiği gibi Konami şirketinin tarih tarihinde çıkardığı popüler bir oyun olmak ile birlikte Metal Gear Rising sistem gereksinimleri oyun severler tarafından bekleniyor.

 

Metal Gear Rising Sistem Gereksinimleri açıklandı. Metal Gear RisingGereksinimleri ile bilgisayarları pek zorlamayacağı bekleniyor. Konami firması Metal Gear Rising’ün Sistem Gereksinimlerini yayımladı. Metal Gear Rising Sistem Gereksinimleri yeni oyun motorları ile fark yaratmış gözüküyor. Oyunun hayranlarını karşılayabileceği gereksinim idealleri olan Metal Gear Rising Sistem Gereksinimleriaçıklandı.

Metal Gear Rising Sistem Gereksinimleri

Yeni oyun motorları ile merakla beklenen Metal Gear Rising Gereksinimleri, Pc de çalışabilmesi için gerekli olan Metal Gear Rising sistem gereksinimlerini açıkladı.

Metal Gear Rising oynamak istiyorum ama bilgisayarım donar mı kasar mı bilmiyorum. Bu yüzden oyunu kurmak istemiyorum diyen arkadaşlarımız olabilir. Bilindiği gibi Konami şirketinin piyasaya çıkardığı Metal Gear Rising oyunu dünya üzerinde epey yankı uyandırdı. Ülkemizde tarih’te satışa çıkan Metal Gear Rising gereksinimleri açıklandı. Metal Gear Rising sistem gereksinimleri doğal olarak bilgisayarınızın özelliklerinden daha yüksek ise oyunu oynarken sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu yüzden bilgisayarınızın sistem özellikleri Metal Gear Rising sistem gereksinimine göre ayarlayabilir ve oyunu sorunsuz oynayabilirsiniz.

Metal Gear Rising sistem gereksinimleri:

Sistem Gereksinimleri
-İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7 / 8
-İşlemci: Intel Core i5 2400
-RAM: 2 GB RAM
-HDD: 25 GB 
-Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTS 450

Metal Gear Rising Sistem Gereksinimleri, Metal Gear Rising Gereksinimleri, Metal Gear Rising çalıştırma, Metal Gear Rising kaldırırmı, Metal Gear Rising tekpart, Metal Gear Rising kasma sorunu

Written by Ekrem Süyüncü

Soolence.com Blog sahiplerine yönelik bilgi verme, tavsiyede bulunma ve rehberlik etme amacı taşıyan ekipsel bir girişimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soolence.com

Sağlıklı zayıflamanın temel kuralı

Soolence.com

Fifa 2016 sistem gereksinimleri (Fifa 16 Sistem Gereksinimleri)