in

Recep İvedik 6 Ne Zaman Çıkacak? Şahan Açıkladı: Recep İvedik 6 Konusu Belli Oldu!

Soolence.com

Recep İvedik 6 filmi için ilk önemli duyuru yapıldı. Şahan Gökbakar tarafından sosyal medya platformu üzerinden yapılan bir paylaşım ile birlikte konu ve Recep İvedik 6 çıkış tarihi belli oldu.

Recep İvedik 6 ne zaman sinemalarda?

Doğrudan doğruya kısa bir süre önce Instagram hesabından duyuru yapan Şahan Gökbakar, serinin altıncı filminin çıkış tarihini Şubat 2019 olarak açıkladı. Daha önce de yeni filmin 2019 yılında geleceğini ifade eden ünlü oyuncu, şimdi de tam tarihi vermiş oldu.

Aslında ilk paylaşımda 2019 yılını ifade etmesi ile birlikte, şubat ayı için beklentiler oluşmuştu. Zira şimdiye kadar gelen tüm seri filmleri, şubat ayında vizyona giren yerli filmler arasında yer almıştı. Nitekim altıncı filmde de değişen bir şey olmadı ve yeniden beyazperdeye şubat ayında geliyor olacak.

Recep İvedik 6 konusu

Şimdiye kadar ülkemizdeki maceraları ile gündeme gelen ve farklı olarak bir ada macerasını yansıtan filmler, şimdi ise sınırları iyiden iyiye geride bırakacak gibi görünüyor.

Her ne kadar net bir açıklama yapılmasa da paylaşılan afişleri üzerinden, Recep İvedik 6 Afrika bölgesinde çekileceği yönünde çıkarım yapmak mümkün oluyor. Son paylaşımda ise bir goril kendini göstermişti. Anlaşılan o ki bu defa Afrika’nın vahşi yaşamı kapsamında eğlenceli görüntüler kendini gösteriyor olacak.

Bununla beraber gorilin elinde de karakterin ikonik turuncu gömleği bulunuyor. Dolayısıyla gorille birlikte maceralar yaşanacağını da söylemek mümkün. Yönetmen koltuğunda ise yine Togan Gökbakar ismi kendini gösteriyor.

Recep İvedik 6 fragman beklentileri de başlamış durumda. Şu an için vizyon tarihine uzun bir süre olduğu hesaba katıldığında, bir süre daha fragmanın yayınlanmayacağını söylemek mümkün. Yıl sonuna doğru yeni fragman ile filmin beklentileri artırılıyor olacaktır. Bu konuda da yeni gelişmeleri, HaberTekno.com olarak an be an aktarmaya devam ediyor olacağız. Son olarak sizler de aşağıdaki yorumlar alanından, konu hakkındaki düşüncelerinizi ve filmden beklentilerinizi açıklayabilirsiniz.

Written by Ekrem Süyüncü

Soolence.com Blog sahiplerine yönelik bilgi verme, tavsiyede bulunma ve rehberlik etme amacı taşıyan ekipsel bir girişimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soolence.com

Yeni RoboCop Filmi Geliyor!

Soolence.com

Netflix Barack Obama, Michelle Obama ile Anlaştı!