Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in

Samsung Boyun Hoparlörü Geliştiriyor!

Soolence.com

Samsung Boyun Hoparlörü Geliştiriyor!

Samsung, yeni geliştirdiği bir boyun hoparlörü ile çevreyi rahatsız etmeden kulaklıksız müzik dinleme keyfi sunmayı amaçlıyor. Samsung S-RAY modelleri arasında yer alacak olan boyna takılan hoparlör, yakında piyasada olacak. Detaylar haberimizde!

Samsung çatısı altında teknoloji çalışmaları gerçekleştiren Samsung C-Lab, dikkat çeken mobil ürünler hazırlamaya devam ediyor. Son ürün ailesi ise Sound-Ray yani kısaltılmış hali ile Samsung S-Ray oldu.

Samsung S-Ray hoparlör koleksiyonu kapsamında en dikkat çeken model ise Nech Bend isimli boyun hoparlörü oldu.

Samsung’dan S-Ray hoparlör modelleri!

Mini, Hand ve Neck Bend olarak üç farklı ürüne ev sahipliği eden S-Ray ailesi, günlük hayattan kopmadan müzik dinleme veya video izleme gayesini taşıyor. Her ne kadar geçtiğimiz yıl duyurulan LG Tone Studio ve LG Tone Free modellerini andırıyor olsa da bir kulaklık gibi olmayan Samsung’un boyna takılan taşınabilir hoparlör modeli, farklı bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

Şu an için teknik özellikleri konusunda detaylı bilgiler aktarılmadı. Lakin Samsung’un yayınladığı videoda, bu ürünler esas amacının daha önce de belirtildiği gibi günlük hayattan kopmadan kişisel müzik veya video sesi dinleme olduğu bilgisi veriliyor.

CES 2018 kapsamında detaylı bir şekilde açıklanması ve inceleme imkânı sunulması beklenen yeni modeller, farklı bir deneyim isteyen kullanıcıları hedef alacak. Ancak şu an için ne kadar başarılı bir sonuç vereceği konusuna, büyük bir kuşku ile yaklaşılıyor.

Written by Ekrem Süyüncü

Soolence.com Blog sahiplerine yönelik bilgi verme, tavsiyede bulunma ve rehberlik etme amacı taşıyan ekipsel bir girişimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soolence.com

HTC Vive Pro Sanal Gerçeklik Kaskı Lanse Edildi!

Soolence.com

Microsoft HoloLens Türkiye Satışları Başlıyor!

Back to Top