Switch to the dark mode that's kinder on your eyes at night time.

Switch to the light mode that's kinder on your eyes at day time.

in

Samsung Gear S3 Golf Edition Duyuruldu!

Soolence.com

Güney Koreli Samsung, yeni Android akıllı saat modeli olan Gear S3 Golf Edition’ı duyurdu. İşte Gear S3 Golf Edition özellikleri ve fiyatı!

Android dünyasında akıllı saat konseptini neredeyse tek başına sürüklemeye çalışan Samsung, güncel akıllı saat modeli olan Sear S3’ü, farklı spor dallarına göre özelleştirmeye başladı. Bu sürecin ilk örneği de yeni Samsung Galaxy Gear S3 Golf Edition oldu.

İsminden de anlaşılabileceği üzere yeni Gear S3 Golf Edition, golf oyuncuları için özel olarak yapılan bir işbirliği sonucu meydana getirildi.

Samsung’dan yeni Gear S3 Golf Edition akıllı saat!

Yapılan açıklamaya göre yeni akıllı saat modeli, mevcut Gear S3’lerden uygulama bazında farklılaşıyor. Golfzon firması ile yapılan ortak çalışma ile meydana getirilen yeni akıllı saat, içerisinde Smart Caddie uygulamasını barındırıyor.

Bahsi geçen Smart Caddie uygulaması, golf oyunları arasında popüler ve yapıya sahip. Birçok farklı golf ekipmanı ile uyumluluk sunan bu uygulama gerçek zamanlı konum takibi ve eğim analizi sonuçları gibi detayları kullanıcısına sunabiliyor.

Şu an için sadece Samsung markasının anavatanı olan Güney Kore pazarı kapsamında satışa sunulacağı belirtilen Gear S3 Golf Edition isimli akıllı saatin fiyatlandırması ise LTE desteği olmayan model için 350 dolar olarak belirlenmiş durumda.

İlerleyen dönemlerde elde edilen başarılara göre bu ürünün, global pazarda da golf oyuncuları için satışa çıkartılma ihtimali söz konusu olabilir.

Written by Ekrem Süyüncü

Soolence.com Blog sahiplerine yönelik bilgi verme, tavsiyede bulunma ve rehberlik etme amacı taşıyan ekipsel bir girişimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soolence.com

Çin, Apple Watch Series 3 LTE Bağlantısını Kesti!

Soolence.com

HoloLens 2 Yapay Zekaya Sahip Olacak!

Back to Top