in

Sherlock Holmes 3 Ne Zaman Çıkacak?

Soolence.com

Sherlock Holmes 3 filmi en nihayetinde Warner Bros. tarafından doğrulandı. Sherlock Holmes 3 vizyon tarihi de Warner Bros’un söz konusu bu açıklama ile birlikte resmi olarak duyurulmuş oldu. Robert Downey Jr ve Jude Law isimleri, yeniden beyazperdede izleyicilere Sherlock ve Watson karakterlerini yansıtmak için geri dönmüş olacak.

Sherlock Holmes 3 filmi ne zaman çıkıyor?

Sherlock Holmes 3 tarihi 25 Aralık 2020 olarak resmi olarak açıklandı. Hatırlatmak gerekirse yaklaşık 2 yıl öncesinde Robert Downey Jr, serinin üçüncü filmini doğrulamış ve çekimlerinin başlamak üzere olduğunu ifade etmişti. Üzerinden geçen onca zaman içerisinde, ne yazık ki ne bir resmi ne de oyuncular tarafından detaylı bir açıklama kendini göstermemişti. Şimdi ise resmi açıklama gelişmiş oldu. Şu an için filmin konusu ve oyuncuların tam listesi gün yüzüne çıkmış değil.

Robert Downey Jr isminin yer aldığı son dönemlerdeki popüler filmler akıllara getirildiğinde, aslında neden bu kadar geç kalındığı konusunda da fikir sahibi olmak mümkün oluyor. Bir önceki film olan A Game of Shadows yani Gölge Oyunları da çeşitli gecikmeler ile gündemde yer almayı başarıyordu. Guy Ritchie isminin de yönetmen koltuğuna geri dönmesi bekleniyor. Ancak şu an için filmin yönetmeninin kim olacağı, resmi olarak açıklanmış değil.

Bununla beraber TV dizisi olarak da yoluna devam eden Sherlock’un da 2020 yılına işaret etmesi, izleyiciler için hem iyi hem de kötü bir gelişme oldu. Zira uzun bir süreden sonra sinema tarafında da karakter canlandırılacakken, hem dizi hem de film için ne yazık ki 2020 yılının son günlerine kadar beklenmesi gerekecek. Kısa bir ek açıklama yapmak gerekirse TV dizisi tarafından günümüz dünyasına entegre edilmiş karakterlerle karşılaşmak mümkün oluyorken, sinema filminde ise eski zamanlar izleyicilere aktarılıyor. Ek olarak daha önce dizi ile ilgili gelen bilgileri açıkladığımız haberimize de şuradan ulaşabilirsiniz: Sherlock 5. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Sherlock Holmes 3 fragman için meraklanan okurlarımız için, kısa bir sürede fragmanın yayınlanmayacağını söylemekte fayda var. İlk olarak 2009 yılında, ikinci filmi ise 2011 yılında beyazperdede izleyiciler buluşan film serisi, ilk filmden yaklaşık olarak 11 yıl sonra üçüncü bölüm ile yeniden sinemaseverler ile buluşmaya hazırlanıyor.

Written by Ekrem Süyüncü

Soolence.com Blog sahiplerine yönelik bilgi verme, tavsiyede bulunma ve rehberlik etme amacı taşıyan ekipsel bir girişimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soolence.com

PS4 ve PS4 Pro Arasındaki Fark!

Soolence.com

2018’de Vizyona Girecek 10 Yabancı Film!