in

watchOS 4.1 Çıktı!

Soolence.com

Apple, Apple Watch modelleri için yeni işletim sistemi sürümü watchOS 4.1 güncellemesini yayınladı. İşte watchOS 4.1 güncellemesinin detayları!

Apple, iOS 11.1 güncellemesi ile birlikte yeni akıllı saat işletim sistemi watchOS 4.1 güncellemesini yayınladı. Yeni güncelleme ile birlikte özellik eklemeleri ve hata düzeltmeleri getiriliyor.

watchOS 4.1 güncellemesi yayınlandı!

watchOS 4 sürümü için ilk kapsamlı ara güncelleme olan watchOS 4.1 yayınlandı. İlk dikkate değer yenilik, LTE üzerinden Apple Music için doğrudan kullanım detayının eklenmesi oluyor. Bununla beraber yeni Radio uygulaması da güncelleme kapsamında kullanıcılara sunulan özellikler arasında yer alıyor.

Elbette ki yeni güncelleme ile beraber birçok hata düzeltmesi de kendini gösteriyor. Apple Watch Series 3 modelinde yalanan Apple Music ve iCloud Music problemleri başta olmak üzere GymKit, Hatırlatıcı, Sunrise ve Sunset tarafında yaşanan tüm senkronizasyon problemlerinin de önüne geçiliyor.

Güvenlik tarafında ise geride bıraktığımız haftalarda çok sık konuşulan WPA2 Wi-Fi standardının güvenlik açığı, Apple tarafından yayınlanan bu güncelleme ile birlikte önlenmiş oluyor. Daha önce de Apple, bu konu ile ilgili yeni güncellemelerde çözüm üreteceğini ifade etmişti.

Son olarak belirtmek gerekirse yeni Apple Watch güncellemesini kurmak için iPhone üzerindeki Apple Watch uygulamasından Genel>Yazılım Güncelleme bölümüne geçiş yapılması gerekiyor.

Written by Ekrem Süyüncü

Soolence.com Blog sahiplerine yönelik bilgi verme, tavsiyede bulunma ve rehberlik etme amacı taşıyan ekipsel bir girişimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soolence.com

Apple, Yeni Apple Watch Series 3 Ekran Sorununu Kabul Etti!

Soolence.com

Çin, Apple Watch Series 3 LTE Bağlantısını Kesti!