in

Yeni RoboCop Filmi Geliyor!

Soolence.com

RoboCop filmi, uzun bir aradan sonra yeniden sinema dünyasına geri dönüş yapama hazırlanıyor. İlk seriden uzun yıllar sonra yeniden sinemada kendine yer bulan film, tekrar bir başlangıç yapacak.

Yeni gelen bilgilere göre ise yönetmen koltuğunda kimin oturacağı da belli oldu ve hazırlıklar devam ediyor.

Yeni RoboCop filminin yönetmeni belli oldu!

İlk olarak 1987 yılında vizyonda yer alan ve o dönemlerde büyük bir ilgi ile karşılaşan RoboCop, daha sonrasında 1990 yılında ikinci film ve 1993 yılında da üçüncü film ile efsane seriler arasında yer almayı başarmıştı. Lakin devam filmleri gelmemiş ve seri sona ermiş gibi görünmüştü.

Lakin 2014 yılında orijinal ismi ile yeniden uyarlanan yapım, aradan geçen uzun süre sonrasında beklentileri karşılayamamış ve IMDb tarafında da 6,2 puan ile tarihte yer alan denemelerden olmuştu. Her ne kadar dünya genelinde 240 milyon dolar hasılat yapmış olsa da ne yazık ki izleyiciler için istendiği gibi bir geri dönüş olmamıştı. Şimdi ise tekrardan bir girişim olduğu gündeme geldi.

MGM’nin yaptığı anlaşma ile birlikte Neill Blomkamp isminin yönetmen koltuğunda oturacağı açıklığa kavuşturulmuş oldu. Hatırlatmak gerekirse 2014 yılındaki yapımın yönetmenliğini, Jose Padilha gerçekleştirmişti.

Neill Blomkamp ismi ise en çok 2009 yılında vizyona giren District 9 yani Yasak Bölge 9 filmi ile gündemde yer almayı başarmıştı.

Elde edilen güncel bilgilere göre ise yeni filmin ismi ise RoboCop Returns yani RoboCop Geri Dönüyor olacak. Filmin konusu ile ilgili de bilgi vermek gerekirse, yeni Detroit’te sürmeye devam eden kargaşaya, geri dönen karakter tarafından düzen getirilmeye çalışılıyor olacak.

Son olarak oyuncu kadrosu ve vizyon tarihi ile ilgili de henüz bir bilgi paylaşılmadığını da hatırlatalım. Bu noktada güncel bilgiler geldiğinde, haberlerimizde yer veriyor olacağız.

Written by Ekrem Süyüncü

Soolence.com Blog sahiplerine yönelik bilgi verme, tavsiyede bulunma ve rehberlik etme amacı taşıyan ekipsel bir girişimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soolence.com

Zombieland 2 Filmi Geliyor! Oyuncular ve Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Soolence.com

Recep İvedik 6 Ne Zaman Çıkacak? Şahan Açıkladı: Recep İvedik 6 Konusu Belli Oldu!